Komunikacja społeczna

Modernizacja linii Morzyczyn – Recław  jest inwestycją celu publicznego, jednym z elementów modernizacji Krajowego Systemu Elektroenergetycznego (KSE).

Wszyscy zainteresowani tym projektem mogą zgłaszać swoje pytania i uwagi bezpośrednio na miejscu, do kierownika budowy lub inspektora nadzoru. Dane kontaktowe do nich można znaleźć na tablicy informacyjnej budowy. Istnieje także możliwość komunikowania się z nami za pośrednictwem biura prasowego lub poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej. Tu także mogą wyrażać Państwo swoje opinie, sugestie, zadawać pytania. Nasze działania są w pełni transparentne, a do Państwa dyspozycji jesteśmy przez cały okres realizacji tej ważnej dla Regionu i całego KSE inwestycji.

O inwestycji, jej celach i znaczeniu, poinformowaliśmy już w kwietniu 2017 r. podczas spotkań otwarcia z władzami gmin, przez które przebiega linia.

Wzajemne zaufanie i przejrzystość prowadzonych przez nas działań jest naszym celem w kontaktach ze wszystkimi zainteresowanymi inwestycją.